• Tworzenie aplikacji mobilnych i webowych

Dedykowane Aplikacje Internetowe

Nowoczesne Aplikacje DedykowaneNiezależnie od profilu Państwa firmy jesteśmy w stanie zaoferować przygotowanie aplikacji internetowych na wysokim poziome, które spełnią wszelkie Państwa oczekiwania. Na życzenie klienta chętnie zajmiemy się zarówno przygotowaniem stosunkowo prostego skryptu, jak i bardziej zaawansowanych aplikacji, które usprawnią działanie Państwa przedsiębiorstwa.

Naszym atutem jest wszechstronność i możemy podjąć się praktycznie każdego zlecenia z zakresu tworzenie aplikacji webowych. Dlaczego warto nam w tym względzie zaufać? Wszystkie przygotowane przez nasz team aplikacje są przyjazne użytkownikowi, ich wykorzystanie nie nastręcza żadnych trudności. Przyczynia się do tego oczywiście intuicyjny interfejs. Warto podkreślić, że nasze aplikacje są bardzo wydajnie i stuprocentowo bezpieczne. Interfejs można bez trudu dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Chętnie podejmiemy się wykonania intranetów i extranetów, kalkulatorów internetowych, platform e-learningowych oraz nowoczesnych aplikacji e-commerce. Ponadto możemy zaoferować obsługę systemów płatniczych online oraz wiele innych aplikacji internetowych. Zachęcamy do kontaktu celem omówienia szczegółów.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie po otrzymaniu specyfikacji.

Końcowy koszt i termin realizacji zależą od konkretnych wymagań Klienta, co do wyglądu strony oraz ilości tekstu i grafiki.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

# Naszym klientom wystawiamy faktury UE #


Rodzaje Stron Internetowych

Firmowe

Firmowe

Blogi

Blogi

Forum

Forum

Sprzedażowe

Sprzedażowe

Branżowe

Branżowe

JęzykiObce

JęzykiObce

Informacyjne

Informacyjne

Randkowe

Randkowe

Edukacyjne

Edukacyjne

Noclegi

Noclegi

Eventy

Eventy

Koropracyjne

Koropracyjne

SEO i SEM - eMarketing

Jesteś zainteresowany naszymi usługami lub masz pytania wyślij e-mail albo zadzwoń.
Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Na e-maile odpowiadamy najszybciej jak to możliwie - zazwyczaj w tym samym dniu roboczym.

SZYBKI KONTAKT

ZADZWOŃ lub WYPEŁNIJ FORMULARZ

PL/ +48 692 535 047
DE/ +49 174 537 61 91