Portale dla korporacyji

Nowoczesne portale korporacyjne

Chyba każdy zgodzi się z tym, że prawidłowe zarządzanie dużą firmą albo placówką administracji publicznej wymaga stojącej na wysokim poziomie komunikacji i prawidłowego zarządzania przepływem informacji.

Z pewnością nie jest to takie proste. Pomocny może okazać się nowoczesny, wszechstronny portal korporacyjny. Tego rodzaju portale są ważnym elementem naszej oferty. Proponujemy Państwu wykonanie portali korporacyjnych, z pomocą których łatwiejsze stanie się gromadzenie informacji oraz przeprowadzenie wszelkiego typu procesów biznesowych oraz operacyjnych. Inwestycja w wszechstronny portal korporacyjny to de facto inwestycja w sprawność organizacyjną firmy lub jednostki administracyjnej. Nie wolno zapominać także i o tym, że innowacyjny portal korporacyjny można wykorzystać także jako narzędzie do komunikacji z kontrahentami oraz pracownikami.

Dlaczego warto powierzyć właśnie nam stworzenie portalu korporacyjnego? Tworzone przez nas portale budujemy w oparciu o CMS (ang. Content Management System) - system zarzadzania treścią dla Joomla i WordPress, który pozwala na łatwe zarządzanie nawet zaawansowanymi portalami WWW. Na życzenie zleceniodawcy możemy podjąć się kompetentnej obsługi portalu korporacyjnego, tzn. moderowania publikowanych treści, dodawania nowych funkcjonalności, usuwania ewentualnych usterek itd.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Postaramy się zaproponować rozwiązania optymalne dla Państwa potrzeb.