• Nowoczesne Strony i sklepy internetowe - Baza wiedzy

Portale informacyjne

Informacje na Portalach

Kiedy mowa o portalach informacyjnych chodzi zarówno o zaawansowane portale, na których znajdziemy artykuły na najróżniejsze tematy, jak i wortale, czyli strony poświęcone wyłącznie jednej dziedzinie.

Dość popularne są także rozbudowane portale, które de facto składają się z kilku wortali poświęconych różnym tematom. Niezależnie od tego, która opcja Państwa zainteresowała, chętnie zaprojektujemy portal informacyjny o atrakcyjnej grafice, intuicyjnym interfejsie i wielu przydatnych funkcjach. Dzięki wykorzystaniu naszej nowoczesnej technologii CMS (ang. Content Management System) - systemu zarzadzania treścią dla Joomla i WordPress możliwe jest sprawne administrowanie każdej ze wspomnianych wersji portali informacyjnych.

Co istotne, w grę wchodzi także zarządzanie przez kilka osób, które mają różne uprawnienia do ingerencji w treść i strukturę portalu. To jeszcze nie wszystko. System CMS umożliwia prezentowanie publikowanych treści nie tylko w formie tradycyjnych artykułów, ale także jako filmy i materiały audio. Wykorzystanie CMS jest równoznaczne z tym, że portal można dowolnie rozbudować.

SEO i SEM - eMarketing

Jesteś zainteresowany naszymi usługami lub masz pytania wyślij e-mail albo zadzwoń.
Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Na e-maile odpowiadamy najszybciej jak to możliwie - zazwyczaj w tym samym dniu roboczym.

SZYBKI KONTAKT

ZADZWOŃ lub WYPEŁNIJ FORMULARZ

PL/ +48 692 535 047
DE/ +49 174 537 61 91