Zoptymalizowanie sklepu internetowego pod względem SEO

Funkcjonalny sklep internetowy

Jeśli zdecydowali się Państwo na założenie sklepu internetowego, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mogą nam Państwo w pełni zaufać - wykonany przez nas sklep internetowy (na silniku Magento, PrestaShop lub VirtueMart) będzie przyjazny użytkownikowi, atrakcyjny wizualnie i wysoce funkcjonalny. Zawsze stawiamy na nowoczesne rozwiązania i wartościową treść, dlatego tworzone przez nas sklepy internetowe z łatwością wyprzedzają konkurencję.

Naszym klientom możemy zaoferować elastyczne rozwiązania, które w przyszłości można modyfikować w dowolny sposób. W praktyce oznacza to, że tworzone przez nas sklepy internetowe można bez wymiany CMS rozbudować m.in. o dodatkowe wersje językowe, systemy partnerskie, programy lojalnościowe, integracje z systemami ERP (ang. Enterprise Resource Planning - planowanie zasobów przedsiębiorstwa) oraz bez przeszkód wyposażyć w funkcje społecznościowe.

Naturalnie nasza oferta obejmuje także zoptymalizowanie Państwa sklepu pod względem SEO. Dzięki temu szybko zauważą Państwo wzrost liczby wizyt na witrynie. Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na pewno uda nam się przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie po otrzymaniu specyfikacji.

Końcowy koszt i termin realizacji zależą od konkretnych wymagań Klienta, co do wyglądu strony oraz ilości tekstu i grafiki.

ZAPYTAJ O WYCENĘ