Skuteczne pozycjonowanie
stron i sklepów internetowych

Firma & Usługi

Pozycjonowanie stron WWW - sposób na promocję w Internecie

Im wyższa pozycja strony w wynikach wyszukiwania, tym większy ruch na stronie i szansa wzrostu sprzedaży!!!

Polecamy również pozycjonowanie stron w językach:

angielskim
niemckim
hiszpańskim
francuskim
włoskim
polskim

SEO

SEO - ang. Search Engine Optimization

Rozwój technologii i nieograniczony zasięg internetu daje nam najskuteczniejsze możliwości promocji online firmy, usług, produktów, itd. W tym celu potrzebna jest strona internetowa, znajdująca się odpowiednio wysoko w wynikach wyszukiwania. Daje większe szanse dotarcia do jak największej grupy potencjalnych klientów.

Statystyki mówią, że użytkownicy internetu najczęściej przeglądają tylko pierwszą i drugą stronę wyników wyszukiwania. Tak więc, aby osiągnąć wysoką pozycję (najlepiej w TOP 10) w wyszukiwarkach internetowych nie wystarczy stworzenie własnej strony www.

W tym celu niezbędne jest pozycjonowanie strony (SEO - ang. Search Engine Optimization), czyli kompleksowe działania optymalizacyjne, poprzez gruntowną analizę struktury całej witryny (w tym podstron), odpowiedni dobór treści i słów kluczowych tematycznie związanych z witryną oraz zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google.

Ranking w wyszukiwarkach

Pozycjonowanie - najbardziej skuteczna metoda promocji w internecie

Obecnie pozycjonowanie stron jest jedną z najbardziej skutecznych metod promocji w internecie, ale jest to proces długotrwały i na efekty trzeba poczekać od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Należy pamiętać, że algorytmy wyszukiwania ciągle się zmieniają i wysoka pozycja nie jest dana raz na zawsze. Pozycjonowanie to proces ciągły, wymagający stałej pracy i cierpliwości.

Jesteś właścicielem nowej lub działającej od dawna strony internetowej? Potrzebujesz bezpiecznego i skutecznego pozycjonowania? Skontaktuj się z nami, a my zrobimy to dla ciebie!

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, po przeprowadzeniu analizy i ustaleniu zakresu współpracy.

Optymalizacja SEO!

POZYCJONOWANIE STRON WWW