• Fanpage Twojej firmy na Facebook, Twitter, Pinterest, Youtube

Social Media - świetny sposób na promocję firmy

Jeżeli zależy Wam na pozyskaniu nowych klientów, zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie daje reklama w mediach społecznościowych. Social media mają tę ogromną zaletę, że umożliwiają bezpośrednią komunikację z potencjalnymi odbiorcami produktów oraz usług. W praktyce oznacza to, że umiejętne wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych pozwoli Ci na zbudowanie trwałych relacji z klientami.

W tej chwili najpopularniejszym serwisem społecznościowym jest Facebook. Kampanie reklamowe na tym portalu są bardzo skuteczne. Jeśli Twoje treści będą interesujące, na pewno będą dalej udostępniane, co zaowocuje pozyskaniem nowych klientów. Social media warto wykorzystać także wtedy, gdy zależy Ci na zbudowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki.

Facebook, Twitter, Pinterest, Youtube - to portale, które mogą okazać się bardzo przydatne w promowaniu Twojej firmy. Wykorzystaj ich potencjał. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty z zakresu social media marketingu. Zaplanujemy kampanię dostosowaną do charakteru Twojej działalności oraz Twoich celów biznesowych. Już wkrótce zauważysz zwiększony ruch na Twojej witrynie firmowej. Z pomocą social media możesz zbudować społeczność wokół konkretnej marki. Mechanizm rekomendacji znajomych pozwoli na jeszcze bardziej efektywną promocję marki.

Na życzenie klienta możemy założyć oraz poprowadzić fanpage'a Twojej firmy - zadbamy o publikację interesujących treści oraz dobry kontakt z potencjalnymi klientami. Na życzenie klienta zajmiemy się uruchomieniem kampanii promocyjnej na Facebooku (tzw. Facebook Ads). To efektywne rozwiązania, które umożliwią skuteczne dotarcie do docelowej grupy Twoich klientów.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, po przeprowadzeniu analizy i ustaleniu zakresu współpracy.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

# Naszym klientom wystawiamy faktury UE #

Rodzaje Stron Internetowych

Firmowe

Firmowe

Blogi

Blogi

Forum

Forum

Sprzedażowe

Sprzedażowe

Branżowe

Branżowe

JęzykiObce

JęzykiObce

Informacyjne

Informacyjne

Randkowe

Randkowe

Edukacyjne

Edukacyjne

Noclegi

Noclegi

Eventy

Eventy

Koropracyjne

Koropracyjne

SEO i SEM - eMarketing

Jesteś zainteresowany naszymi usługami lub masz pytania wyślij e-mail albo zadzwoń.
Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Na e-maile odpowiadamy najszybciej jak to możliwie - zazwyczaj w tym samym dniu roboczym.

SZYBKI KONTAKT

ZADZWOŃ lub WYPEŁNIJ FORMULARZ

PL/ +48 692 535 047
DE/ +49 174 537 61 91