Strona CMS i Funkcjonalny
Sklep Internetowy

Profesjonalna strona internetowa plus mały sklep

Naszą ofertę kierujemy także i do tych firm, które potrzebują atrakcyjnej, funkcjonalnej strony internetowej połączonej z małym sklepem. Strona internetowa plus mały sklep to rozwiązanie, które dostosujemy w pełni do Twoich oczekiwań.
Zanim zaczniemy prace nad projektem, dokładnie omówimy Twoje potrzeby. Proponując konkretne rozwiązania, weźmiemy pod uwagę budżet, jaki chcesz przeznaczyć na swoją witrynę.

strona internetowa i mały sklep

PROJEKT I WDROŻENIE STRONY ZAWIERA:

Na życzenie klienta możemy zaprojektować zaawansowaną stronę internetową (nawet do 20 podstron), która będzie połączona z funkcjonalnym sklepem internetowym. Jeśli interesuje Cię właśnie strona internetowa plus mały sklep, zapraszamy do kontaktu z naszym teamem. Chcielibyśmy podkreślić, że staramy się oferować naszym klientom rozwiązania zarówno funkcjonalne, jak i wysoce estetyczne. Dlatego też możesz być pewien, że nad grafiką Twojej strony internetowej będzie pracował sztab doświadczonych specjalistów. Ponieważ oferujemy kompleksowe usługi, zadbamy także o to, aby Twoja strona pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania.
Osoby zdecydowane na ten pakiet mogą liczyć na niezawodny sklep internetowy, który bazuje na VirtueMart, czyli znanej platformie e-commerce. Platforma umożliwia prowadzenie sprzedaży międzynarodowej, wspiera różne rodzaje płatności.

Strona plus Sklep:

USŁUGI PODSTAWOWE:
  • Strona do 20 podstron + sklep
  • Projekt dopracowany do indywidualnych potrzeb Klienta
  • Responsywny szablon - dostosowany do urządzeń mobilnych
  • Inteligentny Panel CMS (w j. polskim) - system zarzadzania treścią (Joomla lub WordPress), dzięki któremu w łatwy sposób można edytować, dokonywać poprawek i dodawać treści na stronie
  • Pomoc w zakupie domeny i hostingu (rejestracja)
  • Instalacja domeny i utworzenie 6 adresów e-mail we własnej domenie na hostingu wskazanym przez klienta
  • Umieszczenie strony na hostingu
  • Gwarancja na działanie strony
  • Możliwość rozbudowy witryny
TREŚĆ I GRAFIKA:
OPTYMALIZACJA, POZYCJONOWANIE I STATYSTYKI:
FUNKCJONALNOŚĆ:

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie po otrzymaniu specyfikacji.

Końcowy koszt i termin realizacji zależą od konkretnych wymagań Klienta,
co do wyglądu strony oraz ilości tekstu i grafiki.